GENÇLİK PROGRAMI EYLEM 1.2 ‘’NAZARKÖY İÇİN SOSYAL GİRİŞİMCİ GENÇLER’’ PROJESİ KAPSAMINDA SOSYAL GİRİŞİMCİLİK VE SANAT DERSLERİ EĞİTİMİ BAŞVURUSU


Cartaz_FinalAB Gençlik Programı Eylem 1.2 Ulusal Gençlik Girişimi kapsamında üniversitemiz öğrencileri tarafından gerçekleştirilecek olan “NAZARKÖY İÇİN SOSYAL GİRİŞİMCİ GENÇLER” projesi Ulusal Ajans tarafından hibe desteği almaya hak kazanmıştır.

Projeyi Mimarlık, İktisadi ve İdari Bilimler, Mühendislik Fakültesi ve İletişim Fakültesi öğrencilerimizden oluşan “Yaşar Üniversitesi Sosyal Girişimciler Grubu”, Yaşar Üniversitesi AB Merkezi ve Medya Merkezi, Kemalpaşa Belediyesi ve Nazarköy Muhtarlığı desteği ile yürütecektir.

Proje kapsamında Temmuz ve Ağustos aylarında Yaşar Üniversitesi İşletme Bölümü ve Grafik Tasarım Programı akademisyenleri tarafından Yaşar Üniversitesi’ nde sertifikalı “Sosyal Girişimcilik ve Sanat Dersleri Eğitimi” verilecektir. Eğitimlerin sonunda katılımcılar tarafından Nazarköy için girişimcilik stratejileri oluşturulacaktır. Eğitimler haftada bir gün ve günde 3 saat sürecektir. Proje dahilinde kısa bir nazarboncuğu çalıştayı yer alacaktır.Tüm eğitim masrafları proje tarafından karşılanacaktır. Projeye katılmak isteyen öğrenciler için son başvuru tarihi       23 Haziran 2013’tür. Başvurularınız  için CV’lerinizi : yasarsosyalgirisimciler@gmail.com adresine göndermeniz ve linkteki başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.